34 kg – tak się chudnie z Gabinetem Projekt Zdrowie!

Zapraszamy na wywiad z Panem Marcelem, który dokonał rzeczy dla wielu niemożliwych- schudł 34,4 kg!

Metamorfoza zdjęcie główne

1. Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzje o odchudzaniu?

Zacząłem źle się czuć z tym jak wyglądam. Czułem, że moja waga jest zdecydowanie zbyt duża. Chciałem zadbać o swoje zdrowie i wygląd.

2. Jakie wg Pana błędy popełniał Pan przed kuracją?

Przede wszystkim jadłem nieregularnie, często były to, na przykład dwa ogromne posiłki przez cały dzień. Do tego dochodziły napoje z dużą zawartością cukru oraz różne niezdrowe przekąski. Ponadto niezdrowa kuchnia, dużo złych tłuszczów, pustych i zbędnych kalorii, duże porcje, mała ilość owoców i warzyw oraz często fast foody.

3. Co Pana najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?

Zdecydowanie efekty i postępy, które widziałem z tygodnia na tydzień. Zainteresowanie zdrową kuchnią, które rosło i przepisami od Pani dietetyk, które za każdym razem mnie zaskakiwały i były świetne. Motywowało mnie to, że uczyłem się całkiem nowych nawyków żywieniowych, poszerzając swoją dietę, próbując nowych, zdecydowanie ciekawszych i zdrowszych smaków.

4. Czy brakowało Panu czegoś podczas diety? Jeśli tak to jakich rzeczy?

Na samym początku brakowało mi Fast foodów, smażonych potraw, na przykład mięs w panierkach, frytek, sosów, no i oczywiście słodkich napojów, wtedy uświadomiłem sobie jak dużo ich wypijałem. Muszę przyznać, że ciężko było mi również zrezygnować ze słonych przekąsek.

5. Co powiedziałby Pan osobom, którym ciężko się zmotywować do rozpoczęcia kuracji odchudzającej, ale chciałyby zmienić swoje życie, jak Pan?

Powiedziałbym, że uważam to za jedną z najważniejszych i najlepszych decyzji w życiu i, że zdecydowanie było warto. Od kiedy zacząłem stosować kurację, czuję się dużo lepiej, poprawiła się jakość mojego snu, mam więcej energii i chęci do wszystkiego. Przede wszystkim powiedziałbym, że podczas diety można nauczyć się zasad prawidłowego żywienia, które zostają z człowiekiem na całe życie. O daniach, które poznałem na diecie, nawet nie słyszałem albo sądziłem, że to nie dla mnie, a podczas kuracji okazało się, że są to świetne przepisy i wykorzystuję je cały czas. Myślę, że jest to najlepszy sposób, by pod okiem eksperta zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe i nauczyć się jeść i żyć zdrowo. Zdecydowanie warto było zrezygnować z kilku niezdrowych rzeczy żeby poznać całą masę nowych, zdrowych produktów i przepisów.
Dietetyk mgr Kamila Kostanek
Dietetyk mgr Kamila Kostanek

Zapisz się już dziś

Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szerokorozumianej dietetyki. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem- mgr Kamilą Kostanek. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Całe nasze życie składa się z codziennych decyzji... Od tych najprostszych, po te od których wiele może zależeć. Dlatego, podejmij taką decyzje by jednocześnie uzyskać smukłą sylwetkę, ale także poprawić swoje zdrowie.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji stacjonarnej lub online: 881 930 235.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail:dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info
ul. Wojska Polskiego 32/3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. +48 881 930 235
WWW
|| FB

Umów się na wizytę
Projekt Zdrowie
Polskie centra dietetyczne