30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sosnowcu. Koncerty rozpoczęły się z opóźnieniem z powodu trudnych warunków atmosferycznych

Z powodu silnego wiatru rozpoczęcie finału wojewódzkiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sosnowcu przesunięto na godzinę 17:00. Koncerty Feel i Blue Cafe odbyły się zgodnie z planem. Przypomnijmy, że w tym roku pieniądze zbierane były na dziecięcą okulistykę.

W związku ze złymi warunkami atmosferycznymi koncerty na dużej scenie na Górce Środulskiej przesunięte były na godzinę 17:00. Przed godziną 18:00 30. finał w Sosnowcu rozpoczął koncert Piotra Kupichy z zespołu Feel. Następnie na scenie pojawi się Blue Cafe, a o godzinie 20:00 przyszedł czas na światełko do nieba, które odpalił podczas tegorocznego finału 4-letni Mikołaj.

Na Górce Środulskiej na wszystkich chętnych czekały kiermasze i animacje. Stworzono również akademie udzielania pierwszej pomocy, a straż pożarna zorganizowała pokazy.

Natomiast rano, o godzinie 10:00, odbył się 7. Sosnowiecki Bieg Policz się z Cukrzycą. Ulicami przeszedł urodzinowy korowód przebierańców.

czytaj więcej:

ŻeromPark

Pierwsze tygodnie SKM. Rośnie liczba usług

Napoleon (zdjęcie ilustracyjne)

Napoleon i jego wojska w Sosnowcu! Lekcja Historii 5 czerwca

120-lecie Sosnowca

Wydarzenia z okazji 120-lecia Sosnowca

30. finał WOŚP w Sosnowcu

Marynarka wylicytowana. Podsumowanie finału WOŚP w Zagłębiu

Stok na Górce Środulskiej

Wyciągi na Górce Środulskiej uruchomione. Sprawdźcie ceny

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30.

Wojewódzki 30. Finał WOŚP. Koncerty, kiermasz, licytacje

Przekazanie nowych karetek pogotowiu w Sosnowcu

Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu ma 3 nowe ambulanse